Historie dirigenten

Wallenburg A. van 1976-09-16 1985-09-20
Wallenburg W. van 1985-10-17 1986-01-23
Witte Joh. de 1986-01-30 1986-06-26
Mechelen L. van 1986-10-23 1988-06-09
Wallenburg W. van 1988-06-09 1988-11-10
Broekhoven P. van 1988-11-17 1990-07-19
Witte Joh. de 1990-08-16 2001-04-01
Slager R. 2001-04-01 2007-05-10
Witte Joh. de 2007-05-24 2008-10-16
Kotoun C. 2008-10-16